KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15353187

nr 1535 3187

Th Lindh, Signerad, "Motif från Mälaren". Olja på pannå, 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 28x35 cm

Kondition: krackeleringar

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 april 2023
kl 19:42:15

24/4 14:05:37 1      Vinnande bud